Anasayfa
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Lider Pet Food ailesi olarak, 2009 yılından beri sevimli dostlarımız için mutluluğun tarifini hiç durmadan yeniden yazıyor, geliştiriyor ve paylaşıyoruz. Çünkü, onların daha uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olması için ürettiğimiz her bir mama tanesinde mutluluğun tarifini gizliyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana, can dostlarımıza mutlu bir yaşam sağlamak ve onlar adına fayda üretmek için hiç durmadan çalıştık, çalıştık, çalıştık... Evcil hayvan maması sektöründe binlerce satış noktasına ulaşarak her geçen gün daha çok büyüdük. Öyle büyüdük ki; Manisa Salihli’de bulunan modern ve yüksek teknolojiye sahip tesisimizde yüksek tonaj kapasitemiz ile üretim gerçekleştirmeye başladık.

Mutluluğun gizli tarifinin paylaşmaktan geçtiğine inanan bir firma olarak, neredeyse Türkiye’deki tüm raflarda yerimizi alarak her zaman ve her yerde bizi bulun istedik. Ama asla yetinmedik...

65'ten fazla ülkeye fiilen ihracat gerçekleştirerek dünyanın dört bir yanında evcil hayvan sahiplerinin evlerine ve kalplerine girdik. Mutlulukla yapılan her işte olduğu gibi, bu hikayeyle de başarıya imza atacağımızı biliyorduk; 2020 yılında sektörün en büyük ihracatçısı konumuna geldik.

Her zaman “Lider” olmanın verdiği sorumlulukla hareket ederek yurtdışına olan bağımlılığı azaltmayı ve kendi ulusal mama markalarımızı dünya pazarlarına taşımayı öncelikli hedefimiz saydık. Hedeflerimiz uğruna cesurca adımlar atmaktan hiçbir zaman kaçınmadık; tesisimizin Avrupa Birliği ülkelerine ihracat yapabilmek için gerekli olan standartları sağlayan onaylı firmalar arasında yer almasını sağladık. Kısaca; sevimli dostlarımız için her bir mama tanesine büyük hayallerle sığdırdığımız mutluluğun tarifini, dünyanın dört bir yanına ulaştırmayı başardık.

Lider Pet Food olarak, evcil hayvan sağlığı üzerine bilimsel ve kanıtlanmış yöntemleri uzmanlığımızla harmanlayarak yarattığımız “mutluluk garantili” reçetelerimiz ile, müşterilerimizin ve onların can dostlarının yanında olmaya devam edeceğiz.